Menu
Your Cart
Important notice goes here. Learn more

Bireysel Siteler

Bireysel Siteler


ColorMag ColorMag
New Hot
ColorMag duyarlı, magazin stilinde mükemmel bir WordPress temasıdır. Haber siteleri, gazeteler, magazinler, yayımcılar, kurumsal ve diğer her türlü site için idealdir. https://themegrill.com/support-forum/ adresinden ücretsiz destek alabilir ve https://demo.themegrill.com/colormag/ adresinden demo k..
₺760
Kişisel ve çok yazarlı  WordPress blog teması. Kişisel, yaşam stili, sağlık ve fitness, yemek, aşçılık, seyahat, güzellik, moda, düğün, fotoğrafçılık, haber, alıntı blogu, otomobil blogu, kobi web sitesi ve her türlü blog için mükemmeldir. Şık, mobil uyumlu düzeni ve WooCommerce mağaza (storefr..
₺760
Kişisel ve çok yazarlı  WordPress blog teması. Kişisel, yaşam stili, sağlık ve fitness, yemek, aşçılık, seyahat, güzellik, moda, düğün, fotoğrafçılık, haber, alıntı blogu, otomobil blogu, kobi web sitesi ve her türlü blog için mükemmeldir. Şık, mobil uyumlu düzeni ve WooCommerce mağaza (storefr..
₺760
Rite Free, 7 adet kullanıma hazır demo tasarımı ile harika bir portföy ve fotoğrafçılık WP teması. WooCommerce ile uyumlu olduğu için iş, blog websiteleri ve mağazanız için de muhteşem. Rife temasında bulunan diğer havalı özellikler: ✓ Yazma Efekti ✓ Tek Sayfa Modu ✓ Mobil/Dokumantik Dostu Görsel &a..
₺760
Futurio hafif, hızlı ve özelleştirilebilir, çok amaçlı, WooCommerce WordPress temasıdır. Kurumsal, portföy, özgün, fotoğraf siteleri, e-ticaret mağazaları, karşılama sayfaları, bloglar ve WooCommerce mağazaları için uygundur. Futurio teması Elementor, Beaver Builder, King Composer, Brizy, Visual Com..
₺760
Envo Storefront WordPress için hızlı, temiz ve modern görünümlü, duyarlı bir  WooCommerce temasıdır. Tema Elementor, KingComposer, Beaver Builder, SiteOrigin, Thrive Achitect, Divi, Brizy, Visual Composer vb. popüler sayfa oluşturucuları destekler. Tema süper hızlı, SEO dostu, WPML ve sağdan so..
₺760
Envo Shop hızlı, temiz ve modern görünümlü duyarlı WooCommerce WordPress temasıdır. Bu tema Elementor, KingComposer, Beaver Builder, SiteOrigin, Thrive Architect, Divi, Brizy, Visual Composer, vb. popüler sayfa oluşturucuları destekler. Envo Shop, YITH WooCommerce Wishlist, YITH WooCommerce Compare,..
₺760
Envo Online Store, WooCommerce için bir WordPress temasıdır - hızlı, temiz, modern görünümlü ve duyarlıdır. Bu tema, Elementor, KingComposer, Beaver Builder, SiteOrigin, Thrive Architect, Divi, Brizy, Visual Composer gibi en popüler sayfa oluşturucuları destekler. Envo Online Store, YITH WooCommerce..
₺760
2015 varsayılan temamız temiz, blog odaklı ve duruluk ön planda tutularak tasarlandı. Yirmi Onbeş'in basit, ileri dönük tipografisi, geniş bir yelpazedeki ekran boyları ve bir çok dil için en üst düzey okunabilirlik sağlar. Mobil öncelikli olarak tasarladığımız temamızda, ziyaretçileriniz ister akıl..
₺760
Hestia profesyoneller için modern bir WordPress temasıdır. Yaratıcı şirketler, küçük şirketler (restoranlar, düğün planlayıcılar, spor/sağlık mağazaları), girişimler, kurumlar şirketler, çevrimiçi ajanslar ve firmalar, portföyler, e-ticaret (WooCommerce) ve serbest çalışanlar için idealdir. Çok amaç..
₺760
Neve süper hızlı, kolayca özelleştirilebilen, çok amaçlı bir temadır. Bloglar, küçük işletmeler, girişimler, ajanslar, firmalar, e-ticaret mağazaları (mağaza olarak WooCommerce) için kullanılabileceği gibi, kişisel portföy siteleri ve bir çok başla tipte proje için de kullanılabilir. AMP için tamame..
₺760
2014 yılında yeni temamız uyumlı bir magazin teması ile karşınızda. En sevdiğiniz içeriği ana sayfada bir tablada ya da kaydırıcıda gösterebilirsiniz. Üç bileşen alanı ile sitenizi gönlünüzce özelleştirebilir, birden çok düzen ile farklı görünümler sağlayabilir, yazalarınızı şık bir şekilde listeyel..
₺760
Showing 1 to 12 of 13 (2 Pages)