Başka bir blog yazısı. Sınırsız blog makaleleri yazın veya birisinin bunları sizin için kısmi yönetici erişimiyle yazmasını sağlayın. Journal 3 blogu büyük ölçüde iyileştirildi ve şimdi özel açılır kapanır destek ve isteğe bağlı gazete benzeri akışkan sütunlar dahil olmak üzere en gelişmiş tipografi araçları setiyle birlikte geliyor. Sayfayı 4 sütuna bölebilir ve herhangi bir ekran genişliğinde en iyi makale düzeni için her kesme noktası için yapılandırmayı değiştirebilirsiniz.


Journal blogu, seo url'leri ve diğer kullanıcıların makale yazması için blog ayarlarına sınırlı yönetici erişimi gibi birçok güçlü seçeneğe sahip doğrudan yöneticinin içine yerleştirilmiştir. Ünlü Satır Başına Öğeler özelliğimizin desteğiyle siz veya yazarınız sınırsız blog yazısı yazabilir ve bunları hem ızgara hem de liste görünümlerinde görüntüleyebilirsiniz. Blog, mağazanızdaki herhangi bir sayfada ve herhangi bir konumda makaleler görüntülemenize olanak tanıyan gelişmiş bir Gönderi Modülü dahil olmak üzere 6 modülle birlikte gelir.


Journal hakkında daha fazla bilgi

Journal, 2013'ten beri piyasadaki en çok satan ve en sevilen OpenCart teması olmuştur. Şimdi 3. sürümde, herhangi bir ızgara düzeni yapılandırmasında herhangi bir sayfaya eklenebilen 30'dan fazla çok amaçlı modüle sahip gelişmiş bir sayfa oluşturucu ve ayrıca herhangi bir alan için mümkün olan en iyi özelleştirilebilir seçenekler gibi birçok yeni ve devrim niteliğinde özellik getiriyor. senin mağazan.


Journal 3 ayrıca, her seçeneği herhangi bir kesme noktasında farklı şekilde ayarlama olasılığına sahip, tamamen özelleştirilebilir CSS seçenekleriyle birlikte gelir. Bu çığır açan özellik, tasarım becerilerinizi büyük ölçüde geliştirecek ve herhangi bir ekran genişliğinde piksel mükemmel düzenleri oluşturmanıza olanak sağlayacaktır.


Bu bir blok alıntı öğesidir. Dergi yöneticisi Tipografi stilinden şekillendirilmiştir. Yandaki özel simge, yazı tipi ve diğer metin stilleri, dolgu, arka plan vb. Dahil birçok seçeneği düzenleyebilirsiniz.

Yeni gelişmiş Durum mekanizması, cihaza, müşteri oturum açma durumuna veya müşteri gruplarına göre modüller ve menüler kurmanıza olanak tanır.


Yeni Plan özelliği, gelecekte herhangi bir modülü belirli tarihlerde görüntülemenize veya herhangi bir modülü belirli bir saat ve tarihte otomatik olarak devre dışı bırakmanıza olanak tanır.


Yalnızca belirli tarihlerde görünen ve artık ihtiyacınız olmadığında otomatik olarak devre dışı bırakılan promosyon afişlerinizi veya kaydırıcılarınızı ya da tüm ürün modüllerini tasarlarken olasılıkları ve iç huzurunu hayal edin.


Bunlar, yeni Journal 3 çerçevesinde bulunan olağanüstü özelliklerden sadece birkaçı, o kadar çok yeni seçenek ve olasılık var ki, hepsini listelememiz çok uzun zaman alacak.

Responsive Video

Maksimum genişlik ve kayma seçeneklerinin yanı sıra videoya duyarlı sınıfta tam kapsayıcı stillerine sahip duyarlı video yerleştirmeleri. Sayfanın herhangi bir yerinde açıklamalarınızda, blog yayınlarınızda veya özel modüllerinizde videolar görüntüleyin. İframe'i gerekli sınıflarla ek div öğelerine sarın ve video düzeniniz üzerinde tam kontrole sahip olun.


Yukarıdaki öğe, özel simge seçenekleri dahil, tamamen özelleştirilebilir bir hr öğesidir. Doğrudan yöneticiden öğeleriniz üzerinde benzeri görülmemiş kontrol.